Кейсы автоматизация

Автоматизація створення договору купівлі-продажу для забудовника.


Налаштування автогенерації документів в Бітрікс24 – досить типова задача для інтеграторів. Але в цьому кейсі мова піде про нестандартні розробки для прискорення роботи менеджера і мінімізації людського фактора.

Наш клієнт
Інвестиційно-девелоперська компанія GRAF-DEVELOPMENT, яка фокусується на житловой нерухомості бізнес-класу в Одесі та області. Завдяки рішучому розвитку протягом 10 років, сьогодні компанія є одним з найбільш успішних гравців на українському ринку нерухомості.
Специфіка завдання
У Бітрікс можна генерувати будь-які документи по угоді, клієнту або ліду. Для цього створюються всі необхідні шаблони.
В процесі роботи, ви обираєте потрібний документ зі списку, і він автоматично формується з тих даних, які є у вас в основній суті.


Але у випадку нашого клієнта, для кожного договору потрібно було створювати таблицю з розбивкою суми платежу за кожний місяць.
Крім цього в договорі є пункт перерахунку платежу з USD в UAH. Його необхідно проводити щодо курсу в певному банку на момент укладення договору.

Тобто необхідно було налагодити 2 бізнес-процеса:
  • Атворазбівка суми платежу щодо кількості місяців і суми передоплати, якщо вона була.
  • Підтягувати курс з певного банку на момент формування договору.

Не штатні доопрацювання Бітркіс24
Для зручності роботи менеджерів відділу продажів i формування договору, в картці операції було створено кілька взаємопов'язаних списків. Менеджер обирає об'єкт, щодо якого в другому рядку формується список будинків, які входять в цей комплекс.


Як формується документ
  • В шаблон договору автоматично підтягнуться: кадастровий номер, опис будинку, дані директора та дані банку.
  • Також з картки угоди до договору підтягнуться дані по квартирі, дані покупця, план поверху – вся інформація, яка бере участь у формуванні договору.


  • Щоб згенерувати документ, менеджер обирає потрібний бізнес-процес в картці угоди.


  • Клікнувши на потрібний процес, система автоматично відкриває діалогове вікно, в якому просить обрати банк, вказати суму початкового внеску і тип розбивки боргу.


  • Якщо розбивка автоматична – співробітник вказує кількість місяців і дату первинного платежу.


  • Вказавши всі необхідні параметри, Бітрікс24 в фоновому режимі засобами API підтягує курс з обраного банку і робить розрахунок розбивки платежу. Коли бізнес-процес завершився, готовий документ відобразиться в картці угоди.


Результати
  • Ми значно скоротили кількість ручної роботи для менеджера. Його завдання – просто внести первинну інформацію в картку угоди і запустити процес формування документа.
  • Бітрікс сам відправляє запит в банк, і підтягує курс в договір. Система робить розбивку боргу автоматично або менеджер може зробити це вручну, за бажанням клієнта.


Якщо вас зацікавила можливість впровадження Бітрікс24 в свій бізнес, ви можете звернутися до нашого менеджера і отримати розгорнуту консультацію.

Строительство