Ремаркетинг в готелі
Як збільшити кількість бронювань без додаткових витрат
на маркетинг за допомогою CRM.

Ремаркетинг потрібен, щоб повертати клієнтів які цікавилися вашою пропозицію, але в процесі продажу за якоїсь причини відмовилися.

Люди залишають заявки онлайн, пишуть у месенджери, дзвонять на пряму. З усіх цих дій готель отримує контакти потенційних клієнтів. Навіть якщо продажу не сталося, можна використовувати отримані дані для маркетингу та генерувати продажі за рахунок вже наявної клієнтської бази.

Це значна економія маркетингового бюджету. Адже ви вже заплатили за привернення уваги цих клієнтів і значно дешевше буде повернути (дожати) вже наявну «гарячу аудиторію»‎, а ніж привернути увагу нового клієнта. Як це зробити; — описали в цьому матеріалі.
Передача лідів в СRM
Думаємо, кожен готель може виділить 2-5 причин, чому гості відмовляються від бронювання на першому, другому, n-ному етапі продажу: висока ціна, клієнт сумнівається, хоче пошукати ще та інші.

Знаючи причину відмови, можна налаштувати індивідуальний показ реклами як для всіх клієнтів з Бітрікс24, так і окремо для клієнтів, що знаходяться на різних етапах воронки продажів.
Як це працює? Клієнт звертається до вас через один з каналів продажу: сайт, соцмережі, месенджери, букінг, телефонує на пряму та інші. Заявки зі всіх каналів ми збираємо в одному місці — CRM-системі Бітрікс24.
Бітрікс автоматично фіксує з якого каналу прийшла заявка та зберігає всю інформацію про користувача у вигляді картки клієнта.
Працюючи в СRM, менеджер пересуває картку клієнта етапами воронки продажів. Якщо на якомусь етапі клієнт відмовляється, система автоматично додає контакт в користувацьку аудиторію вашого рекламного кабінету в Facebook чи Google AdWords.

Так ви можете достукатися до клієнтів, які не відповідають на дзвінки та повідомлення. Показувати для них індивідуальну рекламу залежно від етапу продажу, на якому вони знаходяться.
Приклад системи ремаркетингу
для готелю
Ми розробляємо та повністю автоматизуємо систему ремаркетингу. Вам залишається просто підготувати рекламні повідомлення. Запустити показ реклами можна прямо з Бітрікс24.

  1. Обираєте рекламний кабінет
2. Обираєте потрібну аудиторію
Так в автоматичному режимі можна повертати втрачених клієнтів та збільшувати продажі за рахунок наявної клієнтської бази.
Зацікавило рішення?
Ви можете проконсультуватися на тему CRM та ремаркетингу з нашим спеціалістом.
Заповняйте форму, і ми допоможемо розібратися як вирішити ваші завдання вже на етапі безкоштовної консультації.

Хочу консультацiю

Любов Кучма Контент-маркетолог відділу автоматизації компанії 4Limes
Оставить запрос
Заполните форму, и наш менеджер свяжется с вами
в ближайшее время